1970 yılında 1.Levent'te kendine ait bir kasap dükkanı açan Baba Nuri Ateş'in lezzet dağıtmasıyla başladı Butik Kasap'ın öyküsü. Lezzet, kalite ve hizmetin sorumluluğunu taşıyan babalarından 1993 yılında işleri devralan yeni nesil kasap kardeşler İlker, Adem, ve Abdulkadir aynı kaliteyi ve hizmeti devam ettirmektedir.


Veteriner hekim olan Abdulkadir Ateş, babasının pratik bilgisiyle kendi akademik bilgilerini harmanlayarak uyguladığı hijyen programları, aldığı eğitim ve seminerlerle müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmayı başarmıştır. Sahip olduğu yenilikçi ve atılımcı ruh ile Butik Kasap, rekabeti arttırıcı bir misyon üstlenerek sektöre canlılık kazandırmıştır. Şirketin dinamik yapısı, ürün geliştirme ve yeni teknolojileri bünyesine katarak, doğru yatırım ve adaptasyon adımlarını başarıyla atmış ve Butik Kasap'ı bugünkü noktasına getirmiştir.


Butik Kasap; sektöre kendi penceresinden bakmanın yanısıra müşterileriyle empati kurarak, hizmetlerini bir adım öteye taşımanında gayretini gösterir. Bu noktalarda, spesifik çözümler, yenilikler ve projeler geliştiren Butik Kasap, ürün ve müşteri memnuniyetini, satış ve tüketim kanallarında maksimum düzeye taşıma ve verimlendirme gayreti içerisindedir.


Butik Kasap, kurumsal firmanın vermiş olduğu kalite, hizmet standartlarının yanında, geleneksel mahalle kasabının samimiyet ve güvenini bir arada tutarak müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. İnsan sağlığı, et ve et ürünleri tüketiminde hiç bir hatayı kabul etmez. Bunun bilincini "HER GÜN" yaşatan Butik Kasap, hiç bir zaman değişmeyecek bu çizgisinin yegane sebebi, böylesine bir sorumluluğu sonuna kadar taşımasından kaynaklanmaktadır.