• Butik Burger

  Özel Düve Kaburga Eti, Deniz Tuzu ve taze çekilmiş Karabiber ile iri çekilmiş 150 gr. Burger Köfte

 • Mermer Antrikot

  Düve Antrikot

  Özel Dinlendirilmiş Düve Antrikot

 • Butik Pastırma

  Özel Seçme Lokum Antrikot Pastırma

 • Butik Kasap Sucuk

  Özel taze baharat karşımımız ve kaliteli etlerle hazırlanan geleneksel KASAP SUCUK.

 • Butik Kavurma

  Sinir ve yağları temizlenmiş leziz kuşbaşı etlerden Kemah Tuzu ile pişirilen Butik Kavurma

 • Leziz Steak Burger

  Butik Burger

  Özel Düve Kaburga Eti, Deniz Tuzu ve taze çekilmiş Karabiber,barbekü soslu iri çekilmiş 150 gr. Burger Köfte

Butik lezzetlerin adresi!!

Kırmızı et sektöründe; besicilikten mezbahaya, üretimden tüketicinin sofrasına kadar her aşamada hakim olan Butik Kasap, satış kanalı ve tüketim noktası her ne olursa olsun, leziz, sağlıklı, hijyen ve kalitesinden ödün vermeyen bir şirket politikasına sahiptir.

Butik Kasap'ın Hikayesi

1970 yılında 1.Levent'te kendine ait bir kasap dükkanı açan Baba Nuri Ateş'in lezzet dağıtmasıyla başladı Butik Kasap'ın öyküsü. Lezzet, kalite ve hizmetin sorumluluğunu taşıyan babalarından 1993 yılında işleri devralan yeni nesil kasap kardeşler İlker, Adem, ve Abdulkadir aynı kaliteyi ve hizmeti devam ettirmektedir.


Veteriner hekim olan Abdulkadir Ateş, babasının pratik bilgisiyle kendi akademik bilgilerini harmanlayarak uyguladığı hijyen programları, aldığı eğitim ve seminerlerle müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmayı başarmıştır. Sahip olduğu yenilikçi ve atılımcı ruh ile Butik Kasap, rekabeti arttırıcı bir misyon üstlenerek sektöre canlılık kazandırmıştır. Şirketin dinamik yapısı, ürün geliştirme ve yeni teknolojileri bünyesine katarak, doğru yatırım ve adaptasyon adımlarını başarıyla atmış ve Butik Kasap'ı bugünkü noktasına getirmiştir.


Butik Kasap; sektöre kendi penceresinden bakmanın yanısıra müşterileriyle empati kurarak, hizmetlerini bir adım öteye taşımanında gayretini gösterir. Bu noktalarda, spesifik çözümler, yenilikler ve projeler geliştiren Butik Kasap, ürün ve müşteri memnuniyetini, satış ve tüketim kanallarında maksimum düzeye taşıma ve verimlendirme gayreti içerisindedir.


Butik Kasap, kurumsal firmanın vermiş olduğu kalite, hizmet standartlarının yanında, geleneksel mahalle kasabının samimiyet ve güvenini bir arada tutarak müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. İnsan sağlığı, et ve et ürünleri tüketiminde hiç bir hatayı kabul etmez. Bunun bilincini "HER GÜN" yaşatan Butik Kasap, hiç bir zaman değişmeyecek bu çizgisinin yegane sebebi, böylesine bir sorumluluğu sonuna kadar taşımasından kaynaklanmaktadır.

Lezzetler kadar hizmetlerimiz de Butik !

Yüksek kalite sadece ürünlere bağlı değildir, bu sebeple verdiğimiz hizmetleri de en yüksek standartlara ulaştırmaktayız

Butik Kasap

Kaliteli ve Lezzetli olan Trakya ve Balıkesir yöresi Dana Eti ve Kuzu Eti Çeşitlerimizle  Toptan ve Perakende satış olarak hizmet vermekteyiz."Butik Kasap" Tescilli markamızdır.Hiç Bir Yerde

BAŞKA  ŞUBEMİZ YOKTUR.

Butik Şarküteri
Butik Kasap'ta Sucuk, Pastırma, Kavurma ve sosis gibi et  ürünleri en kaliteli etlerden özenle hazırlanır. Kahvaltı keyfinizi, coşkulu bir şenliğe çevirecek bu lezzetlerin tamamı kendi imalatımızdır. 
Butik Burger

Artık   "Butik Burger"  ile burgerinizi pişmiş şekilde paket servis olarak isteyebilir veya mekanımızda sıcak sıcak yiyebilirsiniz.www.butikburger.com

Butik Lojistik
Özel Firigofirik araçlarımzla soğuk zincir kırılmadan ürünlerimiz sizlere ulaştırılmaktadır.

Misafirimiz olun veya düşüncelerinizi paylaşın

Bize gönderdiğiniz mesajlar, daha iyi ürün ve hizmetler geliştirmek için yaptığımız çalışmalarda bize yol gösterecektir. Bu yüzden ister ürünlerimiz hakkında bilgi talep edin, ister teşekkür veya eleştiri, ister yeni fikirler veya istekler olsun bizimle paylaşınız.


Adres: Merkez Mahallesi Osmanpaşa Caddesi No:9 (İSKİ Genel Müdürlük Karşısı) Kağıthane-İSTANBUL
Telefon: 0 (212) 295 90 00 | Fax: 0 (212) 295 90 01
eposta adresi: bilgi@butikkasap.com.tr